Haber Detayı
14 Temmuz 2020 - Salı 08:23
 
SAMSUNSPOR'DA ROTA DEĞİŞTİ
Yılport Samsunspor, kamp programında son dakika değişikliğine gitti. İlk olarak Bolu Gerede'de yapacağı duyurulan ilk etap hazırlık kampının Topuk Yaylası'nda 20 Temmuz'da gerçekleşeceği açıklandı.
SAMSUNSPOR Haberi
SAMSUNSPOR'DA ROTA DEĞİŞTİ

 

Samsunspor Haber - TFF Birinci Lig'de sezona şampiyonluk hedefiyle girecek olan Yılport Samsunspor'da kamp programında son dakika değişikliği yaşandı. İlk olarak Bolu'nun Gerede İlçesi'nde yapacağı duyurulan ilk etap kamp çalışmalarının Topuk Yaylası'nda yapılacağı açıklandı. Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, "Topuk Yaylası Tesisleri yönetiminden bize gelen teklif olunca biz de olumlu yanıt verdik" dedi. 

GEREDE İPTAL EDİLDİ 

Buna göre 20 Temmuz'da Topuk Yaylası'nda toplanacak kırmızı beyazlı ekip, ilk etap hazırlık çalışmalarını burada gerçekleştirecek. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yüksel Yıldırım, "Topuk Yaylası gerçekten çok güzel bir tesis. Samsunspor olarak burada çok verimli bir çalışma ortamı yakalayacağız. İkinci etap hazırlık çalışmalarımız ise 4 Ağustos'ta start alacak. Bu döneme kadar yabancı transferlerimiz ile resmi olarak anlaşmayı hedefliyoruz" dedi. Samsun Haberleri | Samsunspor samsundanhaberler

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAMSUNSPOR'DA, ROTA, DEĞİŞTİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı