Haber Detayı
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 19:53
 
HANDE ŞAFAK TARAFINDAN KALEME ALINAN ALİ DEDE HİKAYE KİTABI ÇOK YAKINDA ÇIKIYOR
Hande Şafak Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin başarılı kurucusu Uzman Klinik Psikolog Hande Şafak tarafından kaleme alınan Ali Dede Hikaye Kitabı çok yakında çıkıyor.
- Haberi
HANDE ŞAFAK TARAFINDAN KALEME ALINAN ALİ DEDE HİKAYE KİTABI ÇOK YAKINDA ÇIKIYOR

ALİ DEDE HİKAYE KİTABI ÇOK YAKINDA

Samsun’da hizmet vermeye başladığı günden itibaren yoğun ilgi gören ve başarılı çalışmaları ile adından söz ettirmeyi başaran, bebeklik döneminden yetişkinliğe kadar geniş bir kitleye hizmet vererek fark yaratan Hande Şafak Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi’nin başarılı kurucusu Uzman Klinik Psikolog Hande Şafak tarafından kaleme alınan Ali Dede Hikaye Kitabı çok yakında çıkıyor.

 

 

 

HANDE ŞAFAK MÜJDEYİ VERDİ

 

Uzman Klinik Psikolog Hande Şafak sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru ile kısa süre içerisinde çocuklarla buluşması planlanan Ali Dede Hikaye Kitabı’nın müjdesini verirken ‘’ Sizlerin de dinlemeyi çok sevdiği Ali Dede kendi hikayesini anlatıp oyunlar oynayacak’’ dedi. Hande Şafak ayrıca kitap satışı ile ilgili olarak ‘’ Kitap satışımız yoktur. Ali Dede Atölyesi’ne özel programımız sonrasında çocuklarımıza hediyedir’’ ifadelerinde bulunarak ikinci bir müjde daha verdi.


Haber: Yaşar TUNCEL

Kaynak: Editör:
Etiketler: HANDE, ŞAFAK, TARAFINDAN, KALEME, ALINAN, ALİ, DEDE, HİKAYE, KİTABI, ÇOK, YAKINDA, ÇIKIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı