Haber Detayı
07 Aralık 2020 - Pazartesi 07:38
 
YÜKSEL YILDIRIM YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI BAŞKAN YILDIRIM'DAN İLK MESAJ
Yoğun bakımdan çıkan Başkan Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından ilk mesajını paylaştı. Yıldırım, ''Baş belası korona ile mücadeleyi ben kazandım, inşallah Mustafa kardeşim de kazanacak'' dedi.
SAMSUNSPOR Haberi
YÜKSEL YILDIRIM YOĞUN BAKIMDAN ÇIKTI BAŞKAN YILDIRIM'DAN İLK MESAJ

Yoğun bakımdan çıkan Başkan Yüksel Yıldırım, sosyal medya hesabından ilk mesajını paylaştı. Yıldırım, ''Baş belası korona ile mücadeleyi ben kazandım, inşallah Mustafa kardeşim de kazanacak'' dedi

 

SAĞLIK DURUMUM İYİ

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım'ın yoğun bakım sonrası özel bir hastanede tedavisi sürüyordu. Yıldırım, Kırmızı-Beyazlı camiaya yoğun bakımdan çıkar çıkmaz ilk mesajını verdi. Sosyal medya hesabından durum bilgilendirmesi yapan Başkan Yıldırım, ''Mustafa Kemal Erkanat ile iki haftadır İstanbul'da özel bir hastanede yoğun bakımda kovid-19 tedavisi görüyoruz. Ben iki haftadır yoğun bakımda korona virüs ile mücadele ettikten sonra dün sağlık durumumun iyiye gitmesiyle yoğun bakımdan çıkarılıp normal odaya kondum'' dedi. 

 

ERKANAT'TA KURTULACAK

Yıldırım ayrıca, ''Erkanat kardeşimin ise durumunun ciddiyeti hala devam etmekte olup ve tedavisinin 1-2 hafta daha yoğun bakımda devam edeceği doktorlar tarafından ifade edildi. Sonrada normal tedavi dönemi başlayacak. Yaklaşık 2 hafta daha hastanede olacağım ve tam olarak iyileşene kadar burada kalacağım söylendi. Fizyotrapist ile akçiğer temizleme işlemlerine dün itibariyle başladım. İnşallah Allah'ın izni ile bu baş belası Korona'dan Mustafa Kardeşim ile yakın zamanda kurtulacağız'' ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: YÜKSEL, YILDIRIM, YOĞUN, BAKIMDAN, ÇIKTI, BAŞKAN, YILDIRIM'DAN, İLK, MESAJ,
Yorumlar
Haber Yazılımı