Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 06:42
 
SAMSUNSPOR'U ŞAMPİYON YAPACAĞIM Samsunsporhaberleri samsunhaberleri samsundanhaberler
Adını Samsunspor tarihine 'Şampiyon Başkan' olarak yazdıran Yıldırım, ''Başladığım işi yarım bırakmam. Çok konuşan değil, iş yapan bir başkanım. Samsunspor'u Süper Lig'de şampiyon yapacağım'' dedi
SAMSUNSPOR Haberi
SAMSUNSPOR'U ŞAMPİYON YAPACAĞIM Samsunsporhaberleri samsunhaberleri samsundanhaberler

Yılport Samsunspor A.Ş Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı bir programda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

HEDEFİM 5 YIL 

Samsunspor'a geliş süreciyle birlikte önemli adımlar attıklarını ifade eden Başkan Yıldırım, 'Ne mutlu bana ki adımı tarihe 'Şampiyon Başkan' olarak yazdırdım'' dedi. Yıldırım, ''Başladığım işi yarım bırakmam. Sonuna kadar götürürüm. Çok konuşan değil, iş yapan bir başkanım. İnşallah Allah bana uzun ömür verir de bende Samsunspor'u 5 yıl içinde Süper Lig'de şampiyon yaparım'' dedi. 

İYİKİ SAĞLAM GELMİŞ 

Yıldırım ayrıca, ''İyiki de Ertuğrul Sağlam'ı takımın başına getirmişim. Ben Ertuğrul hocayı ikna etmek için haftalarımı verdim. Ben dedim ki 5 yıllık plan önüne koyuyorum. Söz veriyorum, ben arkasında duracağım. Başarılı olsa da olmasa da. Taraftarlar grubuna da buradan teşekkür ediyorum. İlk başta bana yapılan şeyin ne kadar yanlış olduğunu görüp; hatalarından çok çabuk döndüler. Taraftar gruplarıyla çok yakın çalışan bir başkanım. Hepsiyle temastayım'' diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SAMSUNSPOR'U, ŞAMPİYON, YAPACAĞIM, Samsunsporhaberleri, samsunhaberleri, samsundanhaberler,
Yorumlar
Haber Yazılımı