Haber Detayı
23 Nisan 2021 - Cuma 10:14
 
PIRIL PIRIL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ'NDE COŞKULU 23 NİSAN KUTLAMASI
Pırıl Pırıl Kreş ve Gündüz Bakım Evi Kurucu Müdürü Sezen Sandıkçı'' Pırıl Pırıl Kreş ve Gündüz Bakım Evi ailesi olarak bu özel günü bütün coşkusuyla çocuklarımıza yaşattık ve yaşatacağız. Milli Bayram havasını ve bilincini çocuklarımıza eğlenerek aktarmış olmanın mutluluğu içindeyiz'' dedi.
SAMSUN - KREŞLER Haberi
PIRIL PIRIL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ'NDE COŞKULU 23 NİSAN KUTLAMASI

 

Samsun’un, Karasamsun mahallesinde hizmet vermekte olan ve butik özel okul konsepti ile yoğun ilgi gören Pırıl Pırıl Kreş ve Gündüz Bakım Evi 23 Nisan'da coşkulu bir kutlama gerçekleştirdi. Çocukların özel kıyafetler ile katıldığı kutlamada birbirinden farklı etkinliklere yer verilirken çocuklar bayram coşkusunu doyasıya yaşadı. 

MUTLULUK İÇİNDEYİZ

Düzenlenen etkinlik hakkında konuşan Pırıl Pırıl Kreş ve Gündüz Bakım Evi, Kurucu Müdürü Sezen Sandıkçı ''Türk milletinin geleceği, bugünkü çocuklarının doğru görüşü ve yorulmak bilmeyen çalışma azmi ile büyük ve parlak olacaktır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun. Pırıl Pırıl Kreş ve Gündüz Bakım Evi ailesi olarak bu özel günü bütün coşkusuyla çocuklarımıza yaşattık ve yaşatacağız. Milli Bayram havasını ve bilincini çocuklarımıza eğlenerek aktarmış olmanın mutluluğu içindeyiz'' diye konuştu.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: PIRIL, PIRIL, KREŞ, VE, GÜNDÜZ, BAKIM, EVİ'NDE, COŞKULU, 23, NİSAN, KUTLAMASI,
Yorumlar
Haber Yazılımı