Haber Detayı
31 Mart 2021 - Çarşamba 10:09
 
MERAL AKŞENER İKTİDARA SAMSUN BÜYÜKŞEHİR'DEKİ RÜŞVET ÜZERİNDEN YÜKLENDİ
Meral Akşener, iktidara Samsun Büyükşehir’deki rüşvet üzerinden yüklendi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, belediyedeki rüşvet olayı ve bir gencin uyuşturucu ile yakalanmasına ilişkin ilgili hükümeti eleştirdi
SİYASET Haberi
MERAL AKŞENER İKTİDARA SAMSUN BÜYÜKŞEHİR'DEKİ RÜŞVET ÜZERİNDEN YÜKLENDİ

Samsun  haber - Samsundan haberler 

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Meclis’te yaptığı konuşmada otomobilde uyuşturucu kullanma görüntüleri ve Samsun Büyükşehir Belediyesi’ndeki ‘rüşvet skandalı’ olayına ilişkin hükümeti eleştirerek, “Her geçen gün iktidara gelenlerin düştükleri durumun, yeni örneklerine şahit oluyoruz” dedi.

 

kapak 103257 Ana Manşet

 

‘RÜŞVET SKANDALI’NI KONUŞTU

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin Meclis’teki grup toplantısında Samsun Büyükşehir Belediyesi’ndeki ‘rüşvet skandalı’ olayı ve otomobilde uyuşturucu kullanma görüntülerinin konuşulması ile ilgili açıklamalarda bulundu.

 

“DÜŞTÜKLERİ DURUMA ŞAHİDİZ”

 

Akşener yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Son 3 ayda arabasında 100 kilo uyuşturucu ile yakalanan eski büyükelçilik basın müşaviri, Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde yolsuzluktan tutuklanıp, evinde 10 milyon bulunan daire başkanı derken, her geçen gün ‘asımın neslini yaratacağız’ diyerek, iktidara gelenlerin düştükleri durumun, yeni örneklerine şahit oluyoruz. Hayatı ahlakla arasına epey mesafe koymuş büyüklerinden öğrenmiş bir genci, hadi tercüme edeyim. ahlaksızlığı büyüklerinden öğrenmiş, bir genci, vicdansızlığı büyüklerinden öğrenmiş bir genci, elbette linç edecek değilim. Benim meselem kendini bu çarpık zihniyete teslim etmiş bu gencimiz değil, Gençler yanlış yapabilir, gençler nefislerine yenik düşebilir. Benim meselem o gencimiz de dahil, tüm gençlerimizi bu zihniyetin yarattığı ahlak erozyonundan koruyup kollamaktır.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MERAL, AKŞENER, İKTİDARA, SAMSUN, BÜYÜKŞEHİR'DEKİ, RÜŞVET, ÜZERİNDEN, YÜKLENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı