Haber Detayı
17 Mayıs 2021 - Pazartesi 13:18
 
HASAN TOGAR'DAN TURİZM ATAĞI
Hasan Togar’dan Turizm Atağı...Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçeye yeni bir turizm alanı kazandırmak için çalışmalara devam ettiklerini söyledi.
- Haberi
HASAN TOGAR'DAN TURİZM ATAĞI

 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçenin önemli yolların biri olan birçok mahalleyi birbirine bağlayan derenin çevresinde dönüşüm ve değişim hamlesi için çalışmalara başladıklarını belirterek, “Yeni bir turizm ve yaşam alanı haline getirmeye çalıştığımız deremizin etrafındaki regresyon işlemlerimizi titizlikle sürdürüyoruz” dedi.

 

WhatsApp Image 2021 05 17 at 16.21.35 Ana Manşet

 

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

 

Yeni bir turizm alanı kazandırmak için çalışmalara devam ettiklerini belirten Başkan Togar, “İlçemizin en önemli yollarından biri olan ve birçok mahallemizi bir birine bağlayan 24 saat yoğun bir şekilde araç trafiğinin işlediği yolumuz ve ıslah çalışmaları devam eden deremizin çevresinde muhteşem bir dönüşüm ve değişim hamlesinin startını vermiş bulunmaktayız. Yolumuzun ve kaldırımlarımızın yanında dere ıslahını ile paralel şekilde yürüyüş yolları, peyzajı, çevre düzenlemesi, kamelyaları, ışıklandırması ve çeşitli süs bitkileriyle yeni bir turizm ve yaşam alanı haline getirmeye çalıştığımız deremizin etrafındaki regresyon işlemlerimizi titizlikle sürdürüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

WhatsApp Image 2021 05 17 at 16.21.35 1 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 05 17 at 16.21.36 Ana Manşet

Kaynak: Editör:
Etiketler: HASAN, TOGAR'DAN, TURİZM, ATAĞI,
Yorumlar
Haber Yazılımı