Haber Detayı
23 Nisan 2021 - Cuma 09:04
 
BAFRA BELEDİYE MECLİSİNDE OTURUM 23 NİSAN'DA ÇOCUKLAR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Bafra’da Belediye Meclisi 23 Nisan'da çocuklara emanet edilirken pandemiye rağmen kurallara uyularak gerçekleştirilen etkinlik beğeni topladı.
GÜNDEM Haberi
BAFRA BELEDİYE MECLİSİNDE OTURUM 23 NİSAN'DA ÇOCUKLAR TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2020 Yılında Koroanvirüs nedeniyle evlerinde olması gereken çocukların 23 Nisan coşkusundan mahrum kalmaması için dikkat çekici etkinliği hayata geçiren Bafra Belediyesi, bu yılda çocukları yalnız bırakmadı.

“Haydi, Çocuklar Balkonlara” sloganıyla geçtiğimiz yıl 23 Nisanın ilçede pandemiye rağmen kutlanmasın sağlayan ve başta çocuklar olmak üzere tüm kesimlerin takdirini toplayan Bafra Belediyesi, salgının etkisini sürdürdüğü bu yılda da 23 Nisan’a özel bir etkinlik gerçekleşirdi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak oluşturulan çocuk meclisi Bafra Belediyesi Meclis Salonunda oturum düzenledi.

Bafra’da 23 Nisan ve çocuk gündemi ile toplanan çocuk meclisin pandemi kurallarına uyularak gerçekleştirildi.

23 Nisan Çocuk Meclisinin kısa filmi ise Bafra Belediyesinin sosyal medya hesaplarında yayınlandı.

Gündem ve gelişen diyaloglar ise yüzlerde bir nebze de olsa çocuk gülümsemesinin oluşmasını sağladı.  

Çocuk Meclisini ilgiyle takip eden Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç çocuklarla geçirdiği vaktin ardından yaptığı açıklamada; “Şu bir gerçek ki, çocukların biz yetişkinlerden daha başarılı olduğu bir alan var: Hayal Kurmak. Yaş ilerledikçe hayal kurmanın sanki iyi bir şey olmadığını düşünmeye başladığımızın nedenini bilmiyoruz ama gerçek olan çocukların hayal dünyasının zenginliği. Bu günün küçükleri yarının yöneticileri geleceğimizin güvencesi tüm çocuklarımızın bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAFRA, BELEDİYE, MECLİSİNDE, OTURUM, 23, NİSAN'DA, ÇOCUKLAR, TARAFINDAN, GERÇEKLEŞTİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı